USK Praha

Sekce VSC

Pokud chcete více informací, přejděte na stránky VSC.

Více o VSC

Informace o Vysokoškolském sportovním centru


Vysokoškolské sportovní centrum (VSC) je nejvyšším článkem systému zabezpečení reprezentace a vytváří podmínky pro naplňování cílů reprezentace České republiky v atletice.

 

VSC působí při atletickém oddílu USK Praha a společně nabízejí možnosti zvyšování sportovní výkonnosti ve velmi dobrých podmínkách areálu Strahova. Ty vedle odpovídajícího materiální zázemí zajišťují kvalitní trenéři, kteří mají zkušenosti s potřebami a náročností vrcholového sportu. Samozřejmostí je spolupráce s odborníky v oblasti zdravotního zabezpečení, regenerace a rehabilitace. Pro mimopražské členy VSC také poskytujeme ubytování v areálu Strahova. Velkou výhodou našeho centra je vhodná poloha v jedné z nejčistších částí Prahy, bezprostřední umístění všech sportovišť i ubytovny v jedné lokalitě Strahova a blízkost parků se zelení (Hvězda, Ladronka) pro trénink v přírodě.

 

Ve VSC se připravovalo mnoho vynikajících medailových sportovců z minulosti, za všechny lze jmenovat Jarmilu Kratochvílovou, Remigia Machuru, Šárku Kašpárkovou, Lídu Formanovou, Zuzanu Hejnovou a mnoho dalších medailistů ze světových soutěží. Ze součastných úspěšných atletů VSC podporuje Denisu Rosolovou, Jiřinu Ptáčníkovou, Elišku Klučinovou, Anežku Drahotovou a další. Všichni tito sportovci jsou představiteli profesionálního přístupu a vhodnými vzory pro mladé talentované závodníky zařazené již dnes ve VSC v sekci mládeže.

 

VSC zve perspektivní atlety do svých řad a nabízí zabezpečení profesionální úrovně s perspektivou výkonnostního růstu. V našich podmínkách a s Vaším zaujetím pro atletiku z Vás mohou být špičkový sportovci.

 


Stránky VSC: http://www.vsc.cz

Pro členy


Masáže
Místa rehabilitace


RHB - týden 21.5.- 25.5. => Aleš - po, út, st, pá - 15:00 - 20:00

Markéta - dovolená, Honza - studijní volno

Aleš: rehabilitace Cuberten

Renata (fyzio): masérna v přízemí hotelu Cuberten

Telefon na Honzu je 737 132 470

Telefon na Aleše je 702 209 117

Telefon na Láďu je 606632923

Nové telefoní číslo na rehabilitaci: 775428486

Provozní doba mokré rehabilitace je od 13.00 do 19:45. Poslední vstup do rehabilitace je v 19.00

Nové časy přihlašování na rehabilitace:

A - zůstává od pátku 12.00

B - přihlašování od neděle 00.00

C - přihlašování od neděle 12.00


Rehabilitace termíny:


Sauna:

Denně od 13.00 do 20.00

Poslední vstup nejpozději v 19.00


Partneři

 Top